Tuesday, Mar. 5, 2024

ATAK KRWIOŻERCZYCH TELEFONÓW

Autor:

|

11 listopada 2013

|

ATAK KRWIOŻERCZYCH TELEFONÓW

Lubicie absurdalny humor? To świetnie trafiliście. A lubicie wracać do starych nagrań na kasetach VHS? My uwielbiamy! Nawet przyznam szczerze, że osobiście w ostatnich dniach zaniosłem stare, poczciwe kasety VHS do przegrania na płyty DVD po to żeby wrócić do tego kultowego rozmytego obrazu. I kiedy tak patrzę na trailer „Ataku krwiożerczych telefonów”*, to ogarnia mnie taka nostalgia, bo uważam, że z ekranu kipi masa świetnego klimatu. Czy Wy też tak uważacie? Zerknijcie niżej.

 

* – autor w sumie sam nie rozstrzygnął, czy to, co nazywamy tu trailerem, to jeszcze zwiastun pełnej wersji, czy już osobna, żyjąca własnym życiem produkcja. Naszym zdaniem, cokolwiek by to nie było, i tak warte jest obejrzenia. Chcemy więcej Tomir!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
slithis poster
Złapane w sieci #114 – SPAWN OF THE SLITHIS (1978)

Potwory i spółka. W tym przypadku raczej potwór i bezdomni, ale za to wszystko okraszone pięknymi plenerami z Venice Beach....

Zamknij