Monday, Dec. 11, 2023

Aurelia Aurox – dramat psychodeliczny

Autor:

|

8 października 2014

|

Aurelia Aurox – dramat psychodeliczny

Jedno miasto i wielu ludzi, wśród nich gracz i mistrz, odziany w komedię, a także w tragedię. Czerń i czerwień. Mrok i świt. Trochę zabawy, jednak większość to lęk. Na początku było słowo, a słowo zdaniem się stało i zamieszkało między nami, potem nas zaciekawiło, aż w końcu otumaniło, i na skraj upadku doprowadziło.

Tak mniej więcej wygląda życie Aurelii Aurox od kiedy tylko czuje Słowa…

Klimatyczny wstęp, prawda? I właśnie taki ma być cały film – klimatyczny do bólu i przenikliwie psychodeliczny. Lubimy takie kino! Twórcą tego filmu jest Cezary Staszek i chce on nam opowiedzieć historię młodej dziewczyny, która pewnego dnia zaczyna słyszeć i widzieć Słowa. Wciągają ją one w niesamowicie przerażającą i zimną grę. Głos, który zachęca ją do Gry, z początku miły i przyjemny, zamienia się w surowy i nieustępliwy zmuszając opętaną dziewczynę do dalszej interakcji. Opowieść oparta jest o powieść Krzysztofa Bieleckiego „Miasto to gra”.

Obecnie film znajduje się na etapie post produkcji – montaż wstępny skończony, odbywa się również produkcja muzyki oraz promocja filmu. Jeżeli jesteście zainteresowani rozwojem tej inicjatywy, zapraszamy na oficjalną Facebookową stronę filmu. Rzućcie jeszcze okiem na teaser:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
mhe1
Marian Dziędziel i Bodo Kox na 12 Multimedia Happy End

Dzisiaj rozpoczyna się 12 edycja Festiwalu Multimedia Happy End. Podczas tej imprezy nagrody specjalne odbiorą Marian Dziędziel i Bodo Kox....

Zamknij