Wednesday, Jul. 24, 2024

Bądź jurorem kina niezależnego!

Autor:

|

11 października 2011

|

 

Do 12 listopada można oglądać i oceniać niezależne filmy na MUVISH.COM FEST. Na głosujących czekają niespodzianki.

 

Zakończyły się zgłoszenia do II edycji MUVISH.COM FEST i tym samym festiwal wchodzi w fazę głosowania internautów. Na stronie MUVISH.COM znajdą oni ponad 80 filmów najciekawszych polskich twórców OFF-owych, które mogą bezpłatnie oglądać i wybrać spośród nich najlepsze. Wśród zgłoszonych obrazów znaleźć można dzieła uznanych twórców niezależnych, w tym m.in.: Konrada Hamady, Olgi Hucko, Bartosza Kruhlika czy Grzegorza Lipca. Aby oddać głos, należy założyć konto na stronie muvish.com lub zalogować się na niej z profilu na Facebooku. Wśród internautów, którzy zagłosują co najmniej na 5 filmów organizator rozlosuje niespodzianki.

 

Do drugiej edycji festiwalu zgłoszono 25 fabuł, 11 dokumentów, 3 animacje i 16 etiud artystycznych. Będą one rywalizowały o nagrody w swoich kategoriach po 1 000 zł oraz o GRAND PRIX, którego laureat otrzyma dodatkowo 10 000 złotych.

 

„Udało nam się zgromadzić w jednym miejscu część najciekawszych filmów offowych z ostatnich lat. Od początku istnienia MUVISH.COM, naszym celem było umożliwić fanom kina niezależnego łatwy i wygodny dostęp do jak największej liczby polskich filmów – właśnie przez internet. Miłośnicy off-u będą mieli w czym wybierać. Mamy też nadzieję, że wygoda związana z oglądaniem filmów w domu, sprawi, że kino niezależne zyska nowych widzów” – mówi Jakub Boguski, szef festiwalu.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Październikowa premiera – 1892

  Nieczęsto się zdarza żeby filmowcy niezależni kręcili kryminały. Umówmy się, jest to dość ciężki kawałek chleba, bo wymaga wciągnięcia...

Zamknij