Wednesday, Oct. 4, 2023

Bierzcie i kręćcie czeka na scenariusze

Autor:

|

27 lutego 2015

|

Bierzcie i kręćcie czeka na scenariusze

Jeśli masz pomysł na film – „Allegro Short LAB” to propozycja dla Ciebie. Wystarczy przesłać krótki opis: zarys fabuły, bohaterów, czas i miejsce akcji, dołączyć kosztorys planowanych wydatków na rekwizyty, garderobę i elementy dekoracji. Jeśli Twój pomysł spodoba się Jury, dostaniesz pieniądze na zakup potrzebnego sprzętu. Nagroda Główna to grant na realizację projektu filmowego o wartości 50 000 zł, z kolei nagroda podstawowa to 2000 zł oraz dwudniowy pobyt w Krakowie podczas Festiwalu Off Plus Camera.

Plaforma www.bierzcieikreccie.com czeka na pomysły do 8 marca 2015 roku. Jury wybierze sześć najlepszych pomysłów, a ich autorzy zostaną zaproszeni na warsztaty do Krakowa. Podczas warsztatów pod okiem profesjonalistów filmowcy będą mogli dopracować swoje scenariusze i listę rekwizytów.

Na www.bierzcieikreccie.pl znajduje się ponad 1000 zrealizowanych filmów konkursowych. Wszystkie ocenili nie tylko profesjonaliści, ale również internauci. Wręczenie nagród tegorocznym laureatom nastąpi podczas uroczystej gali w ramach 8. Festiwalu Off Plus Camera, który odbędzie się w Krakowie w terminie od 1 do 10 maja 2015 roku.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
logostp
„Za granicą mgieł” szuka wsparcia

Planeta Ziemia po wielkiej katastrofie. Ludzie - którzy ocaleli - zbijają się w małe plemiona. Dotychczas wiodące religie ustępują miejsca...

Zamknij