Sunday, Apr. 14, 2024

Bierzcie i kręćcie – więcej czasu dla filmowców

Autor:

|

15 kwietnia 2014

|

Bierzcie i kręćcie – więcej czasu dla filmowców

Jeszcze 5 dni na przesłanie swojego materiału mają filmowcy, którzy zdecydowali się na udział w konkursie „Bierzcie i kręćcie”.  Filmy można przesyłać w trzech kategoriach:

SONY – RÓŻNICA TKWI W SZCZEGÓŁACH

Diabeł tkwi w szczegółach – jeden detal potrafi nadać niezwykły wyraz całości. Masz minutę na to, by uchwycić moment i zachwycić nim jurorów konkursu Sony oraz internautów. Technika wykonania filmu jest dowolna. W związku z przedłużeniem terminu przyjmowania zgłoszeń masz czas do 20 kwietnia. Nagrody główne to smartfon Sony Xperia Z2 i Sony Xperia Z2 Tablet.

PLUS – PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI

Weź” ze sobą Internet LTE w podróż do przeszłości i przedstaw, do czego służy. Może spotkasz się z Beatlesami w latach 60., żeby udowodnić im szeroki zasięg ich muzyki? Dajemy Ci trzy minuty na to, by wyjaśnić ludziom z przeszłości, jak funkcjonuje Internet LTE i jak może odmienić życie. Nakręć komórką lub aparatem maksymalnie 3-minutowy film i prześlij go do 20 kwietnia. Nagrodą główną w tym konkursie jest 9000 zł.

LOTTO – ZASTRZYK ADRENALINY

Człowiek na linie” („Man on Wire”, 2008) – to film dokumentalny opowiadający o niesamowitym wyczynie francuskiego linoskoczka Philippe’a Petita, który w 1974 roku spełnił swoje marzenie i przeszedł po linie rozciągniętej między bliźniaczymi wieżami World Trade Center. Nakręć swoje ekstremalne sportowe osiągnięcie – pokaż, na co Cię stać, i bądź inspiracją dla innych. 3-minutowy materiał prześlij do nas – masz czas do 20 kwietnia. Nagroda główna: 9000 zł.

Więcej informacji można znaleźć na www.bierzcieikreccie.com

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
lastrada
Jutro pokaz filmu „La Strada” w reż. Felliniego

Jutro w Katowicach swoje uroki odkryje przed widzami film wskazywany jako ulubiony przez wielu kinomanów, łącznie z papieżem Franciszkiem. Razem...

Zamknij