Wednesday, May. 22, 2024

Cezary Pazura odebrał Honorową Rybę na Happy Endzie.

Autor:

|

8 października 2010

|

 

Rozpoczął się 8. Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w Rzeszowie. Do soboty widzowie będą mogli zobaczyć blisko 30 optymistycznych filmów fabularnych i dokumentalnych. Wczoraj, podczas otwarcia Festiwalu, Honorową Rybę otrzymał Cezary Pazura.

 

Tradycją Festiwalu są nagrody honorowe dla osób i instytucji, które wspierają polskie kino niezależne. Pierwsza Ryba Honorowa powędrowała w ręce Cezarego Pazury, który nie tylko występował w produkcjach niezależnych, ale również je produkował. Druga Nagroda Honorowa zostanie wręczona w sobotę dla Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. W imieniu Szkoły odbierze ją Wojciech Marczewski.

 


Cezary Pazura - Honorowa Ryba Cezary Pazura - Honorowa Ryba Cezary Pazura - Honorowa Ryba

 

Projekcje i spotkania z twórcami potrwają do soboty. Wstęp na wszystkie projekcje w WDK jest wolny. Zapraszamy.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
eFHa Festiwal – Konkurs!

  Ruszył już konkurs FANTASTYCZNIE NAKRĘCONE SŁOWA organizowany w ramach "eFHa Festiwal".   To jedyny w Polsce festiwal ukierunkowany na...

Zamknij