Thursday, Feb. 22, 2024

CK OFF 25 – 26 września 2020 r.

Autor:

|

6 sierpnia 2020

|

CK OFF 25 – 26 września 2020 r.

Po raz czternasty w Przemyślu odbędzie się CK OFF – Festiwal Kina Niezależnego. Tym razem tylko w wersji online. Do festiwalu mogą być zakwalifikowane filmy fabularne, dokumentalne, animacje. Zgłoszenie filmu jest bezpłatne. Każdy Twórca może zgłosić do 3 filmów, powstałych po 2016 roku. Komisja zakwalifikuje do festiwalu filmy o czasie trwania do 30 minut, nienadesłane wcześniej na festiwal. Najwyżej ocenionym filmom zostaną przyznane nagrody finansowe.

Termin nadsyłania filmów wraz z kartą zgłoszenia, podpisanym regulaminem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wizerunkowych upływa dnia 14 sierpnia 2020 r.

Regulamin i karta zgłoszenia: https://www.ck.przemysl.pl/ck/xiv-festiwal-kina-niezaleznego-online-ck-off-2020.html

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Publicystyka - logo
Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych „Publicystyka” – nabór

Festiwal, który odbędzie się już po raz 27. jest unikatową w skali naszego kraju imprezą poświęconą promocji publicystyki filmowej. Jego...

Zamknij