Monday, Dec. 11, 2023

Co już wiemy o Ars Independent 2016?

Autor:

|

30 czerwca 2016

|

Co już wiemy o Ars Independent 2016?

6. edycja festiwalu Ars Independent to 6 dni odkryć w dziedzinach filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu. Wiemy już coraz więcej o programie tegorocznej edycji. Jak co roku wystartowała również przedsprzedaż karnetów w promocyjnych cenach.
-
Ars Independent 2016 będzie gościć w Katowicach od 27 września do 2 października. Nadchodząca odsłona festiwalu zaskakuje nowościami i stawia mocny akcent na młodość. W międzynarodowych konkursach o tytuł Czarnego Konia powalczą nie tylko filmy, animacje i gry wideo, ale także – po raz pierwszy – wideoklipy. Ponadto, tytułowe nagrody przyznane zostaną w tym roku przez festiwalową publiczność.
W sieciach TicketPro i TicketPortal są już do nabycia karnety w przedsprzedażowej cenie 60 zł. Warto dodać, że pełny program festiwalu poznamy 22 sierpnia – wówczas rozpocznie się sprzedaż karnetów w regularnej cenie 80 zł.
Co już wiemy o programie Ars Independent Festival 2016? Znamy pierwsze potwierdzone sekcje festiwalu, a organizatorzy obiecują wkrótce zdradzić kolejne wydarzenia.

Więcej informacji na ten temat przeczytacie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
093 Elzbieta Jeznach. Biuro Snow Zagubionych- proba otwarta
Festiwal – Oko nigdy nie śpi

30 czerwca w Zespole Pałacowym w Lubostroniu rozpocznie się główna część III edycji festiwalu Spotkania (Nie)przypadkowe OKO NIGDY NIE ŚPI....

Zamknij