Thursday, Jun. 13, 2024

Festiwal – Oko nigdy nie śpi

Autor:

|

24 czerwca 2016

|

Festiwal – Oko nigdy nie śpi

30 czerwca w Zespole Pałacowym w Lubostroniu rozpocznie się główna część III edycji festiwalu Spotkania (Nie)przypadkowe OKO NIGDY NIE ŚPI. Projekt łączy formułę panelu seminaryjnego połączonego integralnie z pokazami filmowymi, wystawami, spektaklami teatralnymi, happeningami i perfomansami. Tematem tegorocznych spotkań jest pojęcie miłości nie tylko pojmowanej w kontekście uczucia, ale w wielu innych kontekstach, często niezauważalnych i niebezpośrednio wynikających z prowadzonych badań czy obszaru zainteresowań naukowych lub artystycznych.

W ciągu czterech dni i nocy prezentowane będą filmy, prowadzone rozmowy z twórcami i teoretykami sztuki i naukowcami, realizowane prace (instalacje, performance, koncerty) oraz wyjątkowe wystawy. To dzisiaj luksusowe i rzadkie. Najważniejszym elementem tego Festiwalu jest spotkanie (wspólnie spędzony czas) wraz ze współuczestnictwem, współdziałaniem, współbyciem, a może nawet współistnieniem. Organizatorzy pragną obecnością gości ożywić pałac, wielohektarowy park, stworzyć atmosferę do twórczej rozmowy, usiąść wparku, napić się herbaty i zjeść ciasteczko… Więcej informacji tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Logo_BFF_Czarne
Bytom Film Festiwal – nabór do 20 lipca

Już niecały miesiąc pozostał aby wysłać swój film na Bytom Film Festiwal. Z kolei do 10 lipca organizatorzy czekają na...

Zamknij