Saturday, Sep. 23, 2023

COR AD COR Film Festival 2016

Autor:

|

28 kwietnia 2016

|

COR AD COR Film Festival 2016

Młodzież w wieku 14 – 19 lat zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego COR AD COR FILM FESTIVAL, a w szczególności w konkursie „Bądźcie dobrzy, jeśli potraficie”. Młodzi filmowcy mają za zadanie zinterpretować to hasło w formie filmu krótkometrażowego (od 3 do 7 minut). Regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora – Stowarzyszenia COR AD COR www.coradcor.pl Termin nadsyłania prac: 15.05.2016. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i rzeczowe.

KIEDY? 20-21 maja 2016 roku

CO? COR AD COR COR Film Festival

GDZIE? Luboń Festiwal COR AD COR został objęty patronatem przez Katedrę Filmu, Telewizji i Nowych Mediów UAM w Poznaniu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
drzwi_end
DRZWI zamknięte – skandal w Gliwicach

Kwiecień 2016 roku i ani widu, ani słychu na temat Międzynarodowego Festiwalu Filmowego DRZWI w Gliwicach. Do wczoraj nie wiadomo...

Zamknij