Friday, Sep. 22, 2023

„Czarny szlak ebonitu” poszukuje sponsorów

Autor:

|

30 września 2014

|

„Czarny szlak ebonitu” poszukuje sponsorów

„Czarny szlak ebonitu” to historia tajemniczego Pustelnika, który żyje gdzieś na obrzeżach zrujnowanego świata. W ukrytym pod ziemią niewielkim bunkrze przeciwatomowym buduje coś, co może okazać się dla niego wybawieniem i powrotem do przeszłości. Aby jednak zebrać materiały potrzebne na budowę, musi wyjść na zewnątrz. A tam oprócz radioaktywnej atmosfery, czyha na niego wiele niebezpieczeństw.

Tak prezentuje się zarys fabuły filmu Wiktora Kiełczykowskiego, który ubiega się o wsparcie dla swojej inicjatywy za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl. Główną rolę w filmie zagra Jacek Dewódzki, były wokalista zespołu Dżem, obecnie wokalista i lider zespołu Revolucja oraz Jacek Dewódzki&Kontrabanda. Wszystkie zebrane fundusze w tej zbiórce posłużą do pokrycia kosztów transportu ekipy i sprzętu, kostiumów i scenografii oraz wynajmu sprzętu filmowego.  Twórcy chcą zebrać co najmniej 4 000 zł.

 

Jeżeli chcecie wesprzeć film zapraszamy tutaj, a tutaj dowiecie się więcej na temat tej produkcji.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Logo-kino dzieci
W weekend film grał dla dzieci

W weekend w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i 10 innych miastach ruszyło Kino Dzieci. Jest to pierwsza edycja wielkiego...

Zamknij