Tuesday, Apr. 16, 2024

Czekamy na Twój film!

Autor:

|

8 grudnia 2016

|

Czekamy na Twój film!

Uwaga, przed nami grubo zakrojona akcja, której kryptonimu jeszcze nie możemy ujawnić! Natomiast jedno jest pewne – w pierwszej połowie 2017 roku będzie się działo ;). Możemy zdradzić, że wspólnie z solidnym partnerem urządzimy w całej Polsce święto kina niezależnego! Głównym założeniem jest promocja Waszych filmów ;).

Na tym etapie możemy powiedzieć, że planujemy przegląd najlepszych naszym zdaniem produkcji kina niezależnego, który odbędzie się w jednym dniu w blisko 50 miejscach w całej Polsce! Ogólnie jeżeli Wasze dzieła trafią do tego przeglądu, to będzie to dla Was mega szansa na promocję i dotarcie do dużego grona odbiorców.

Na obecną chwilę jesteśmy w fazie poszukiwań. Mamy już pewne typy, więc będziemy się do Was zgłaszać, natomiast liczymy na to, że zalejecie nas swoim najnowszym i najlepszym materiałem. Warunek jest jeden: Wasz film nie może łamać niczyich praw autorskich! Póki co nie ma ograniczeń w kwestii długości filmu.

Jak zgłosić film do przeglądu?

  1. Wysyłasz nam maila na adres: redakcja@kinoamatorskie.pl o tytule: The best OFF. W treści zamieszczasz link do swojego najlepszego filmu, bądź kilku najlepszych filmów. Dobrze będzie jeśli w kilku zdaniach opiszesz, o czym jest ten film i jaki to gatunek.
  2. Jeśli wszystko poszło ok, dostaniesz informacje, że otrzymaliśmy Twój film.
  3. Do końca grudnia wybierzemy najlepsze naszym zdaniem pozycje i skontaktujemy się z ich autorami.
  4. Spokojnie czekasz na przegląd, gdzie poczujesz się jak gwiazda na czerwonym dywanie ;).

Będzie grubo! Filmowcy, do dzieła! Czekamy na Wasze propozycje :).

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
13-przeglad-jury-laureaci-1
13. Przegląd Filmów Amatorskich Łapa 2016 – Wyniki

3 grudnia 2016 r. odbył się 13. Przegląd Filmów Amatorskich Łapa 2016. Jury w składzie: Jerzy Kalina (reżyser filmów dokumentalnych,...

Zamknij