Saturday, Sep. 23, 2023

Days od War – trailer

Autor:

|

18 października 2010

|


 

Stali czytelnicy już wiedzą, a nowi, których ciągle przybywa, pewnie nie mają jeszcze świadomości tego, iż nasz serwis daje możliwość promowania własnej twórczości. Aby zaprezentować powstającą jeszcze produkcje, wystarczy tylko przesłać jej trailer za pośrednictwem tego formularza.

 

Dzisiaj na tapetę trafia nam film wojenny Damianosa – „Days of War”, który opowiada historię snajpera walczącego w realiach konfliktu w Afganistanie. Jak zapowiada reżyser, klimat tej krótkometrażówki budowany będzie za pośrednictwem dobrze dobranej muzyki, a także dynamicznie rozwijającej się akcji. W krótkiej rozmowie, autor zwrócił uwagę na fakt, iż szczególnie trudnym dla niego momentem jest praca nad postprodukcją, gdyż wymaga to umieszczenia efektów specjalnych, których stworzenie jest dosyć wymagające. Jednakże my mamy nadzieję, że metodą prób i błędów uda się Damianosowi doprowadzić swoje dzieło do zgodności z koncepcją, jaka została ustalona jeszcze przed jego powstaniem.

 

Premiera „Days of War” odbędzie się na początku stycznia 2011 roku w naszym serwisie! Ale zanim to nastąpi, zapraszamy do obejrzenia krótkiego zwiastuna:

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Damianos
    19 października 2010 at 18:20

    Pozdrowienia dla Ciebie nieprzyjacielu z GTA IV. Wiesz może gdzie się znajdowałeś gdy napisałeś ten komentarz - nie? Byłeś na stronie www.kinoamatorskie.pl podkreślam amatorskie - mówi Ci to coś? Gumofilu - bez obrazy ale tak masz nick. Więc zastanów się na swoją wypowiedzią. Masz szczęście bo mnie nie wzruszyłeś. :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Przegląd Filmów Amatorskich Łapa

  Przegląd Filmów Amatorskich „Łapa” to prezentacja amatorskiej twórczości filmowej zrealizowanej na przestrzeni bieżącego roku przez miłośników kina amatorskiego i...

Zamknij