Sunday, Apr. 21, 2024

Daytop – o problemie uzależnienia

Autor:

|

10 sierpnia 2015

|

Daytop – o problemie uzależnienia

Tomasz Berek – reprezentant grupy filmowej z Katowic poszukuje wsparcia finansowego dla swojego filmu krótkometrażowego pod tytułem „Daytop”. Jak zapewnia, nie będzie to kolejny film o ćpaniu, choć problem uzależnienia od narkotyków będzie bardzo istotnym elementem fabuły.

„Daytop” to inspirowana autentycznymi wydarzeniami opowieść o młodej dziewczynie zmagającej się z problemem uzależnienia. Dwudziestoczteroletnia Ola,  od roku przybywa w ośrodku zamkniętym. Jedna noc zmienia wszystko. Dziewczyna nagle przerywa leczenie i ucieka z ośrodka. – pisze Tomasz.

Filmowiec zebrane pieniądze chciałby przeznaczyć na realizację jednego dnia zdjęciowego w krakowskim ośrodku oraz udźwiękowienie filmu. Czy mu się uda? Na pewno możecie dołożyć swoją cegiełkę tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
fortel
Dubel#66 – „FORTEL” (2014)

Tak, moi drodzy, oczy Was nie mylą. Dubel powraca! W związku z tym, że wprowadziliśmy system oceniania, postanowiliśmy powiązać oceny...

Zamknij