Friday, Jan. 27, 2023

Dubel#66 – „FORTEL” (2014)

Autor:

|

7 sierpnia 2015

|

Dubel#66 – „FORTEL” (2014)

Tak, moi drodzy, oczy Was nie mylą. Dubel powraca! W związku z tym, że wprowadziliśmy system oceniania, postanowiliśmy powiązać oceny redakcji z działem Dubel :). Ciekawe, czy nasze oceny będą różnić się od Waszych!

Chcemy żeby nowe odcinki Dubla pojawiały się dwa razy w miesiącu. Na początku miesiąca recenzować będę ja, czyli Michał Kołdras, a na końcu miesiąca swoje teksty publikować będzie Kira – pomysłodawczyni tego działu. Na sam wstęp postanowiłem wybrać dzieło Mateusza Heredy „FORTEL”. Dajcie znać, czy zgadzacie się z moją opinią na temat tej produkcji! Dubel znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(2) Komentarze

 1. cseiwopo
  13 września 2015 at 09:52

  Od czego zależy jaki film zrecenzujecie? Bo nie ukrywam iż chciał bym poczytać co inni myślą o mojej produkcji/moich produkcjach :)

 2. Michał Kołdras
  Michał Kołdras
  13 września 2015 at 11:43

  Nie ma jakiegoś klucza, natomiast można zgłaszać swoje propozycje na redakcja@kinoamatorskie.pl i na pewno będziemy je brać pod uwagę przy pisaniu dubla ;).

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
fortel
Dubel#66 – „FORTEL” (2014)

„FORTEL” (2014) Reż. Mateusz Hereda   Dobra, macie mnie. Przyznaję się bez bicia, że wybór tego filmu do recenzji zdecydowanie...

Zamknij