Sunday, Apr. 14, 2024

Dozwolone do 21”/UP TO 21 nadchodzi!

Autor:

|

14 maja 2013

|

Dozwolone do 21”/UP TO 21 nadchodzi!

Wrzesień obrodzi nam w ciekawe wydarzenia w kinie niezależnym. Dopiero pisaliśmy o Festiwalu „Barejada”, a już dzisiaj przypominamy Wam, że wrzesień to również czas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Dozwolone do 21″/UP TO 21. W tym roku będzie to już 30. edycja!

Festiwal jest formą wsparcia działań twórczych młodzieży poprzez stworzenie możliwości zaprezentowania własnych koncepcji filmowych na dużym ekranie, przed profesjonalnym jury i szerszą publicznością. Festiwal w swojej międzynarodowej formule daje szansę skonfrontowania twórczości młodych ludzi wywodzących się z różnych kultur. Wszystkie nadesłane filmy, spełniające wymogi formalne, będą oceniane przez komisję kwalifikacyjną, a filmy dopuszczone do konkursu przez profesjonalne jury.

W festiwalu mogą wziąć udział wszyscy, którzy nie ukończyli 21 roku życia do momentu przesłania swojego filmu. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o gatunek i technikę wykonania filmu. Filmy nie powinny przekraczać 30 minut.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 lipca 2013 roku. Prace można przesyłać na adres:

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy

ul. Duracza 19

01-874 Warszawa

z dopiskiem: UP TO 21

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej www.upto21.pl. Serwis Kinoamatorskie.pl objął tę inicjatywę swoim patronatem.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
barejada
We wrześniu powalczą o Grand Misia

20 września wystartuje Barejada, czyli festiwal najśmieszniejszych filmów komediowych. Będzie to już 10 edycja tej imprezy, która co roku odbywa...

Zamknij