Sunday, Dec. 3, 2023

Dziwne kino po raz trzeci

Autor:

|

29 kwietnia 2014

|

Dziwne kino po raz trzeci

Ruszył nabór filmów do trzeciej odsłony Festiwalu Filmowego „Kocham Dziwne Kino”. Organizatorzy liczą, iż tak jak przy poprzednich edycjach, nadesłanych zostanie wiele intrygujących prac, które każą im na nowo zdefiniować pojęcie dziwnego kina.

Festiwal odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia 2014 roku w Kinie Tomi w Pabianicach. Nadesłane filmy zostaną zaprezentowane w dwóch sekcjach: konkursowej i pozakonkursowej. Przyznane zostaną trzy równorzędne nagrody (ZŁOTE MOLE). Jednego laureata wyłoni Jury, dwóch pozostałych wskaże publiczność.

Organizatorzy nie narzucają autorom żadnych ograniczeń tematycznych i gatunkowych, ale… najmilej widziane będą obrazy cechujące się humorem i dystansem, intrygujące, absurdalne, stanowiące wyzwanie dla logiki i zdrowego rozsądku, czyli ujmując jednym słowem – DZIWNE. Filmy można zgłaszać do końca czerwca 2014 roku. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie Festiwalu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
plakat_48HFP
48 Hour Film Project

Do naszej bazy festiwali niezależnych trafiła  kolejna inicjatywa dla filmowców, która tym razem zaprosi nas do Katowic. Mowa o 48...

Zamknij