Tuesday, Feb. 7, 2023

Errata na lazurowym wybrzeżu – trwają zdjęcia

Autor:

|

16 stycznia 2016

|

Errata na lazurowym wybrzeżu – trwają zdjęcia

Na początku lutego światło dzienne powinna ujrzeć „Errata na lazurowym wybrzeżu”, czyli film niezależny autorstwa Jacka Fuchsa. Dzieło zaskakuje jeszcze na etapie produkcji, ponieważ zdjęcia były kręcone w Polsce, Anglii, Francji i Indiach. Całość historii jest trudna do zdefiniowania, ponieważ jeśli wierzyć autorowi, mieści się ona aż w 4 gatunkach: science fiction/dramat/awangarda/surrealistyczny.

 

Akcja filmu dzieje się w 3018 roku. Głównym bohaterem jest dezerter z Armii Kolejnej Ery (w tej roli Dan McGee). Film będzie trwał w granicach 40 – 60 minut.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
lecim
Lecim na Szczecin – szuka wsparcia

W Szczecinie rusza nowy projekt filmowy realizowany za pośrednictwem portalu crowdfundingowego Polakpotrafi.pl. "Lecim na Szczecin" będzie pełnometrażową komedią fabularna z...

Zamknij