Sunday, Apr. 21, 2024

FALSE AWAKENING – w ramach odpoczynku…

Autor:

|

5 września 2014

|

FALSE AWAKENING – w ramach odpoczynku…

Co by nie mówić, Tomir Dąbrowski to jedna z najbardziej płodnych osób, które mi się ostatnio trafiają. Płodna oczywiście w sensie filmowym! ;) No bo jak inaczej nazwać gościa, który dopiero co wypuścił na świat dzienny „the ATTACK of the KILLER PHONES part 1″, a już podrzuca informację, że w ramach odpoczynku, pracuje nad kolejną produkcją? Prawdziwe szaleństwo! Ponieważ będzie to dzieło krótkometrażowe, fabuła tym razem nie będzie szczególnie wielowątkowa, ale film ma być przepełniony  klimatem  thrillero-horroru i mnóstwem dziwnych zdarzeń. Tutaj uśmiecham się trochę do naszego twórcy Festiwalu „Kocham Dziwne Kino” – Dawida Gryza. Jemu ten opis powinien się szczególnie spodobać.

Generalnie film opowiadać będzie o pechowcu, któremu „szczęście w nieszczęściu” okaże się być przepustką do koszmaru, z którego nie sposób uciec… Tyle wiemy, premiera w październiku, a na zachętę kilka screenów:

 

Oczywiście zostajemy patronem medialnym tej produkcji!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Jakub Pelczar
    7 września 2014 at 17:46

    Jeśli będzie choć w połowie tak dobre jak "Atak zabójczych telefonów" to w ciemno kupuję DVD ;p

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ONIRICA - PSIE POLE reż. Lech Majewski, Polska 2013
Bytom Film Festiwal zbliża się wielkimi krokami

Co wspólnego ma Bytom z czołowymi tytułami ostatnich lat? Kto z Bytomian ma wpływ na losy polskiego kina? Czy jest...

Zamknij