Friday, Jan. 27, 2023

Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino” prosi o wsparcie

Autor:

|

14 kwietnia 2021

|

Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino” prosi o wsparcie

Sytuacja jaka istnieje od ponad roku w branży eventowej każdy widzi. Większość imprez przeniosła się do wirtualnej rzeczywistości, co powiedzmy sobie szczerze… nie budzi takiego zainteresowania, jak stacjonarne wydarzenia, w których możemy fizycznie uczestniczyć. Myślę, że wielu z nas jest tym już zmęczonych i każdy żyje nadzieją, że owa „normalność”, do której tak tęsknimy wróci jak najszybciej.

W każdym razie warto wspierać inicjatywy, których los tak naprawdę nie rzadko wisi na włosku. Tym razem o pomoc proszą Organizatorzy Festiwalu Filmowego „Kocham Dziwne Kino”, którego 9.5 edycja (dlaczego 9.5, a nie 10 możecie przeczytać tutaj) planowana jest na 5-8 sierpnia 2021. Niebawem ruszy profil w serwisie Patronite, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z apelem o wsparcie.

Przy okazji możecie rzucić okiem na plakat promujący tegoroczną edycję.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
zgłoszenia 900x900 2
67. OKFA czeka na zgłoszenia!

Jeszcze do 20 kwietnia 2021 r. można zgłaszać filmy na 67. OKFA - Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. Henryka Kluby,...

Zamknij