Saturday, Feb. 4, 2023

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino vol. 7

Autor:

|

11 kwietnia 2018

|

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino vol. 7

9-12 sierpnia to dni, które warto sobie zarezerwować dla Festiwalu Filmowego Kocham Dziwne Kino, który już po raz siódmy odbędzie się w Pabianicach. O idei tego festiwalu chyba nie trzeba się zbytnio rozpisywać, biorąc pod uwagę sam jego tytuł. Warto natomiast wspomnieć o pomysłodawcy całej inicjatywy – Dawidzie Gryza, który został Człowiekiem Roku 2017 w kategorii Kultura w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Łódzką. Z naszej strony możemy jedynie podkreślić, że należało się to chłopakowi, bo mieliśmy okazję obserwować z boku powstawanie tego Festiwalu i za samą tę organizację należy mu się nagroda!

Wracając jednak do samej imprezy warto wiedzieć, że trwa nabór filmów. W tym roku nowością jest, że festiwal otwiera się na teledyski i abstrakcje filmowe oparte na muzyce, a jak zapewniają organizatorzy – to nie koniec atrakcji. W związku z tym zapraszamy do śledzenia strony festiwalu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
wybierz_sw__j_film_hd_aif2018
Wybierz swój film na Ars Independent 2018

Zastanawiało Was kiedyś skąd biorą się konkursowe filmy na festiwalu? Jakim kluczem kierują się organizatorzy podejmując decyzje? Kim są ludzie,...

Zamknij