Saturday, Feb. 4, 2023

Festiwal uważamy za otwarty!

Autor:

|

22 kwietnia 2010

|

Jeszcze dziś rano od ścian mojej głowy odbijało się echo konferencji prasowej. Konferencji dla mnie pierwszej, ale nie pierwszej okazji do uświadomienia sobie, jak niezwykli ludzie mnie otaczają, jak niezwykli ludzie lepią z różnych wytworów swojej wyobraźni to, co od dziś Państwu prezentujemy.

 

Zaczęliśmy! W holu kina słyszałam: „jaka fajna dekoracja”, „widziałeś przyczepę?”, „KANciapa robi furorę!”. Widzę uśmiechnięte buzie i zaczynam wierzyć, że potrafię pełnić rolę, którą Monika mi powierzyła. I że to wszystko się uda – choć tu wątpliwości właściwie nie było, bo KAN jest efektem pracy tych właśnie wyżej wymienionych niezwykłych, którzy potrafią każdy szalony pomysł zrealizować.

 

Zaczęliśmy nowymi głosami i twarzami Festiwalu Konkurs Filmów Zagranicznych, nieco kabaretowo, ale całkiem poważnie pragnąc przynieść po raz kolejny moc niezapomnianych wrażeń wszystkim Widzom, Twórcom i Gością, a w jakimś stopniu także sobie. Bo gdyby nie nasza satysfakcja, zadowolenie z tego, co powstaje dzięki naszej pracy, nie powstałoby wydarzenie tak niezwykłe.

 

Szanowni Państwo! Pozwolę sobie na łamach naszego małego bloga również „w sieci” otworzyć XI Festiwal KAN! Otwieram i zapraszam Państwa gorąco do zawitania w nasze progi, bo raczymy zarówno filmem, jak i niesamowitą scenografią, muzyką i atmosferą.

 

Wpis Agaty Mazurkiewicz

 

źródło: KAN.art.pl

 

Okiem Julio:

 

Ucztę kinomaniaków czas zacząć! Kwiecień jest niewątpliwie prawdziwą gratką dla miłośników kina niezależnego. Nowe możliwości, nowe bramy do wielkiego i wspaniałego świata sztuki filmowej. Czujecie ten klimat? Tak! dokładnie… ten żar, który rozpala się wewnątrz Was, oznacza tylko jedno… XI Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN 2010 oficjalnie uznajemy za otwarty! W imieniu serwisu kinoamatorskie.pl również gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Nie pozwólcie by głód twórczości dał się Wam we znaki. Jest na to najlepsza okazja, by poddać się wspaniałym „potrawom” filmowym, jakie oferuje Festiwal KAN – Korzystajcie ze wspaniałych dań sztuki filmowej jakie przyrządzili dla Nas organizatorzy Festiwalu filmów amatorskich i niezależnych KAN.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapylony Festiwal

  W życiu zdarzają się rzeczy, które naprawdę nie sposób przewidzieć. Pal sześć, jeśli dotyczą one spraw dnia codziennego, które...

Zamknij