Wednesday, Oct. 4, 2023

Festwal Maklaka – Konstancin Jeziorna 2016

Autor:

|

19 kwietnia 2016

|

Festwal Maklaka – Konstancin Jeziorna 2016

Możecie już zgłaszać swoje produkcje na konkurs w ramach Festiwalu Filmowego Artystyczny Świat Maklaka. Konkurs Filmowy skierowany jest do aktywnych amatorów, twórców niezależnych, studentów i absolwentów szkół artystycznych. Jego celem jest wyróżnienie artystów, którzy potrafią wnikliwie i krytycznie obserwować świat, przedstawiając go przy tym sposób pogodny i życzliwy, sięgając po charakterystyczne dla Patrona festiwalu środki – dystans, humor, ironię czy sarkazm.

Konkurs ma charakter otwarty i demokratyczny. Organizatorzy nie stawiają żadnych barier wiekowych i gatunkowych. Inspiracją ma być artystyczna aktywność Patrona – komponował muzykę teatralną, występował w teatrze, filmie, telewizji i radiu. Słowo-obraz-muzyka i „Duch Maklaka” to pożądane cechy prac konkursowych. Pożądane są filmy amatorskie, studenckie i nurtu off. Nagrodzone dzieła zostaną zaprezentowane publicznie w trakcie Finału Konkursu, w ostatni weekend czerwca 2016r.
Przewodniczącym Jury będzie Marek Piwowski

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Plakat1
Wkrótce premiera „Braci”

7 maja 2016 w wojnickim kinie Wawel odbędzie się premiera filmu niezależnego nastoletniego reżysera. Maciej Kapek, twórca "Poniedziałku", wybrał tym...

Zamknij