Thursday, Jun. 13, 2024

Filmowe pożegnanie lata

Autor:

|

1 września 2016

|

Filmowe pożegnanie lata

Jeżeli macie ochotę na pożegnanie lata z filmem, to koniecznie zajrzyjcie jutro do Lidzbarku Warmińskiego. Tam, w Fun&Joy na Placu Młyńskim o 18.03 będziecie mogli obejrzeć naprawdę sporo dobrego kina niezależnego. W programie m.in. „Bad Egg”, „Szpadel”, czy „Krótki film o robieniu”.

Musicie jednak wiedzieć, że prawdziwym wydarzeniem wieczoru będzie premiera najnowszego szorta Tomira Dąbrowskiego pt. „Zły los” oraz pokaz specjalny filmu „Killer Phones Next”, o którym nie raz mogliście przeczytać w naszym serwisie. Serdecznie zapraszamy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
AIF2016-animacja-h
Znamy program Ars Independent Festival 2016

W tym roku festiwal zaskakuje różnorodnością: od 27 września do 2 października w Katowicach, przez 6 festiwalowych dni, odbędzie się...

Zamknij