Monday, Jul. 15, 2024

Znamy program Ars Independent Festival 2016

Autor:

|

30 sierpnia 2016

|

Znamy program Ars Independent Festival 2016

W tym roku festiwal zaskakuje różnorodnością: od 27 września do 2 października w Katowicach, przez 6 festiwalowych dni, odbędzie się ponad 40 wydarzeń w ramach 11 sekcji. Zobaczymy 78 pełno- i krótkometrażowych filmów i animacji, a także 75 wideoklipów – w sumie 1756 minut materiału! Ponadto na interaktywnych wystawach czekać będzie 19 gier wideo, a wieczorami odbędzie się 6 koncertów i 6 afterów z DJ-ami.

Program i kalendarium dzień po dniu znajdziecie na stronie:

Na otwarcie festiwalu, prosto z Los Angeles, przyleci do Katowic wschodzący mistrz potężnych basów i hipnotyzujących rytmów: M.O.O.N. Znany z przebojowej ścieżki dźwiękowej do mrocznego dyptyku „Hotline Miami” – nagrodzonego w ubiegłym roku na Ars Independent przez publiczność – wstrząśnie kinoteatrem Rialto porywającymi dźwiękami downtempo i retrowave.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolory_Semilac_konkurs_Million_You
Konkurs „Kolory Semilac” szansą dla młodych filmowców

Marka Semilac, oferująca lakiery do paznokci w ponad 150 kolorach, przygotowała wyzwanie dla filmowców. W konkursie, który wystartował w sierpniu,...

Zamknij