Saturday, Sep. 23, 2023

Gdzie diabeł mówi dobranoc…

Autor:

|

28 sierpnia 2012

|

 

2012 rok obrasta nam w szereg nowych produkcji niezależnych, a przynajmniej coraz więcej takich dzieł reklamuje się w naszym serwisie. Tym razem będzie to film Michała Wieliszewskiego p.t. „Gdzie diabeł mówi dobranoc”.

Wytwórnia Wonderland Film z Kartuz, już zasłynęła swoimi działaniami w dość niekonwencjonalny sposób. Nieświadoma niczego spacerująca z psem kobieta dostrzegła na ścianach pewnego pomieszczenia w Gdańsku dziwne znaki przypominające krew. Sprawą zainteresowała się policja! Nie trzeba było jednak wielkiego dochodzenia, aby okazało się, że tajemniczo wymalowane miejsce to scenografia do filmu, którą stworzyli Karol Rzepka i Michał Wieliszewski. Ekipa zdeklarowała się, że po zakończeniu zdjęć doprowadzi budynek do poprzedniego stanu.
Autorzy filmu niewiele chcą zdradzać na temat swojej produkcji, zasłaniając się tym, że ciągle jest ona w trakcie tworzenia. Póki co wiadomo tylko, że będzie to thriller, z elementami czarnej komedii, a twórcami scenariusza są Paweł Marszałkowski i Michał Wieliszewski. Produkcją z kolei zajmuje się Karol Rzepka.
Więcej informacji na pewno znajdziecie na FanPage’u tego filmu. Premiera jesienią tego roku. Zapraszamy!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa

  W dniach 16-20 października we Wrocławiu odbędzie się I edycja Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. Przez pięć dni...

Zamknij