Tuesday, Feb. 7, 2023

GIALLO – nowy film twórców Death Note

Autor:

|

21 marca 2013

|

GIALLO – nowy film twórców Death Note

HollyWoodyProduction, studio znane z filmu Death Note przymierza się do wydania kolejnej produkcji. Tym razem będzie to „Giallo”. Sami twórcy opisują ten film w następujący sposób:
W mieście Międzychód panują nieprzyjemne warunki pogodowe – za oknami sroga zima, a drogi są nieprzejezdne. Aby uniknąć wypadku tajemnicza kobieta (Natalia Borowiak) zatrzymuje się w przydrożnym hotelu. Poznaje tam też innych gości: Dziennikarza (Mikołaj Firlej), Adama (Mateusz Przybylski) oraz Ropniewskiego (Oskar Wojciechowski). Wkrótce jeden z gości zostaje zamordowany, a sprawca jest wśród nich. Między lokatorami wzrasta paranoja i wszyscy obarczają się pytaniem: Kto zabił?

Film podzielony jest na wyraźnie różne dwie części i różne historie. Jedną z tych części jest historia zatytułowana ‚Giallo’. Jedynym punktem wspólnym tych obu historii jest morderstwo w tle i miejsce – miasto Międzychód. Zapraszamy do obejrzenia trailera:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
DOUBLE FEATURE offical 2,5
Znamy termin prapremiery „Death Smile”

29 marca o godzinie 20.00 w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się prapremiera filmu Tomira Dąbrowskiego "Death Smile". Mówimy o prapremierze, ponieważ...

Zamknij