Saturday, Nov. 26, 2022

Halloween w filmowym wydaniu, czyli „cukierek, albo telefon”

Autor:

|

31 października 2013

|

Halloween w filmowym wydaniu, czyli „cukierek, albo telefon”

Puk…Puk… Cukierek, albo telefon! Zastanawiacie się, o co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o… dzieło Tomira Dąbrowskiego. Znany Wam autor filmów niezależnych poinformował nas, że premiera filmu „THE ATTACK OF THE KILLER PHONES part I”, o którym pisaliśmy miesiąc temu, nastąpi wraz z przyjściem świętego Mikołaja, czyli 6 grudnia.

VHS POSTER 2 small

A już 11 listopada w naszym serwisie odbędzie się premiera ok. 20 minutowego fragmentu całości, więc zostańcie z nami! A tymczasem zapraszamy do podziwiania załączonych przy okazji tego newsa grafik, bo przyznacie, że są one imponujące!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
wpp3
Dubel #56 – „W poszukiwaniu pasji” (2013)

Pasję, hobby, czy jakkolwiek nazwiecie tego typu zajęcia - po prostu warto mieć. To taka nasza ucieczka od rzeczywistości, która...

Zamknij