Tuesday, Feb. 7, 2023

THE ATTACK OF THE KILLER PHONES – znamy fabułę!

Autor:

|

28 września 2013

|

THE ATTACK OF THE KILLER PHONES – znamy fabułę!

Kiedy pierwszy raz pisaliśmy o „THE ATTACK OF THE KILLER PHONES” znaliśmy tylko ogólnikowe założenia fabuły. Dzisiaj możemy zdradzić Wam już znacznie więcej.

„Nie wiadomo jak, nie wiadomo skąd – wiemy jedynie, iż ZABÓJCZE TELEFONY są faktem i są faktycznie krwiożercze. W tajemniczy sposób weszły w posiadanie wojskowej placówki naukowej pod kierownictwem Majora K. i Dr Albana. Rzecz jasna, jak to w kinie bywa, wojsko spiernicza sprawę i telefony wydostają się na wolność. Nadjeziorny kurort Diamentowego Jeziora i pobliskie miasto pełne turystów staną się areną ostatecznej bitwy o przetrwanie gatunku ludzkiego. Czy dwójka śmiałków – bokser/artysta i monter/weteran zdoła przeciwstawić się złu na łączach? Czy uda im się wykręcić ten numer? Czy dodzwonią się do zwycięstwa, czy zostaną przekierowani do okrutnej śmierci? Czy telefony mają jakikolwiek słaby punkt? Po odpowiedzi nie dzwoń do przyjaciela, tylko koniecznie obejrzyj ten film!”
ARLETTA ATTACKZapewne teraz chcielibyście zobaczyć trailer, ale musimy trochę ochłodzić Wasze zapędy, ponieważ zwiastun będzie dostępny dopiero w późniejszym czasie. Za to mamy dla Was kilka fotek:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
gialloo
GIALLO teaser nr 2

Wracamy do produkcji studia HollyWoodyProduction pt. "GIALLO". Tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się  tym projektem odsyłamy do newsa z...

Zamknij