Friday, Sep. 22, 2023

IV CK OFF 2010 czeka na filmy

Autor:

|

8 kwietnia 2010

|

 

Do 10 maja 2010 organizatorzy Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF czekają na filmy. Każdy twórca może zgłosić do 3 filmów. Impreza odbędzie się w dniach 28 i 29 maja 2010 w Przemyślu. Organizatorzy zapewniają noclegi dla twórców lub reprezentantów filmów zakwalifikowanych do Konkursu. W jury festiwalu zasiądzie m.in. Piotr Matwiejczyk – znany i ceniony reżyser filmowy.

 

Zgłoszenia filmu należy dokonać na karcie festiwalowej po zapoznaniu się z regulaminem. Preferowany format filmu to DVD. Film należy wysłać na adres:

 

Festiwal CK OFF

Centrum Kulturalne w Przemyślu

ul. Konarskiego 9

37-700 Przemyśl

 

Kontakt z organizatorami: tel./fax 016 678 20 09 i przez stronę festiwalu /formularz/.

 

Dokładne informacje na temat festiwalu oraz kartę i regulamin można już pobrać ze strony internetowej CK OFF: www.ckoff.prv.pl i www.zwellinder.pl/ckoff.

 

Miło nam również poinformować, iż serwis Kinoamatorskie.pl został oficjalnym patronem medialnym Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF w Przemyślu.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
W produkcji: Michał vs. Predator

  Tym newsem rozpoczynamy serię informacji na temat dzieł znajdujących się dopiero w produkcji. Od Was zależy, czy trailer Waszego...

Zamknij