Wednesday, Jul. 24, 2024

W produkcji: Michał vs. Predator

Autor:

|

6 kwietnia 2010

|

 

Tym newsem rozpoczynamy serię informacji na temat dzieł znajdujących się dopiero w produkcji. Od Was zależy, czy trailer Waszego dzieła pojawi się na naszej stronie. Jeżeli jesteście w trakcie tworzenia swojej produkcji i posiadacie materiały filmowe bądź graficzne, które mogą je zareklamować przed premierą wysyłajcie je na adres redakcja@kinoamatorskie.pl, umieszczając w temacie: „W produkcji: Tytuł filmu”.

 

A na pierwszy ogień idzie film „Michał kontra Predator” w reżyserii Michała Masłowskiego. Jak się zapewne domyślacie, historia opowiedziana w tym dziele, będzie luźno bazować na słynnym tytule „Alien vs. Predator”, który był niewątpliwym hitem w światowej kinematografii. Sama historia tego filmu pozwoli nam wcielić się w postać Michała, który zaangażuje wszystkie swoje moce, aby raz na zawsze rozprawić się z Predatorem. Premiera wkrótce.

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Stuknęła nam 60tka!

Tak moi Drodzy, dzisiaj dotarł do nas właśnie sześćdziesiąty film, który doczekał się publikacji w naszym serwisie. Tym sposobem dzięki...

Zamknij