Saturday, Sep. 23, 2023

IV Edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego 9 Minut

Autor:

|

2 lutego 2021

|

IV Edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego 9 Minut

Od 18 do 21 lutego 2021 roku potrwa IV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego 9 Minut. Tym razem oczywiście w wersji online, ale to chyba już nikogo nie dziwi.

Pierwszego dnia odbędzie się premiera filmów, a drugiego ogłoszenie werdyktu jurorów, pokazy specjalne oraz rozmowa z  gościem specjalnym – panem Romanem Gutkiem. Wszystko będzie dostępne na stronie organizatora do końca trwania wydarzenia. Aby wziąć udział w festiwalu wystarczy wejść na  stronę wydarzenia w dniu finałowym i obejrzeć dzieła młodych twórców.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ff
Księgowa Imperium – polski fan film już w serwisie

Miło nam poinformować, że dzisiaj do naszego serwisu trafił polski fan film gwiezdno-wojenny wyprodukowany przez Gawlock Pictures. Jest to opowieść...

Zamknij