Wednesday, Jul. 24, 2024

Jurek Owsiak i Solanin!

Autor:

|

14 lipca 2011

|

 

SFF pojawi się na XVII Przystanku Woodstock, poszerzając zasięg oddziaływania kina niezależnego. W ramach akcji ŁÓDŹSTOCK odbędzie się przegląd filmów nagrodzonych na Solanin Film Festiwal w ubiegłym roku.

 

Pokazy odbędą się w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, która podczas Przystanku Woodstock odpowiada za regularne dostarczanie gościom kultury na wysokim poziomie.

 

Jurek Owsiak zdecydował się wesprzeć Solanin Film Festiwal nie tylko przez propagowanie niezależnego kina na tegorocznym Woodstocku. Prezes WOŚPu w najnowszym wideo zaprasza wszystkich, bez wyjątku, do wzięcia udziału w akcji KONIEC PIEPRZENIA W KINIE – CZAS POSOLIĆ! Niech każdy, kto żyw propaguje dobre, niekomercyjne kino i Solanina! Więcej o filmach na XVII Przystanku Woodstock wkrótce!

 

Niech OFF MA MOC!

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
X edycja festiwalu RePeFeNe

  W dniach 18-23 października 2011 r. odbędzie się dziesiąta edycja festiwalu Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego RePeFeNe 2011. Ogłoszony został...

Zamknij