Tuesday, Mar. 5, 2024

Jury studenckie – Ars Independent

Autor:

|

5 lipca 2014

|

Jury studenckie – Ars Independent

O festiwalu Ars Independent czytaliście na łamach naszego serwisu wielokrotnie. Jego tradycją  jest powoływanie Jury Studenckiego. Organizatorzy zapraszają zatem wszystkich studentów do udziału w konkursie, który ma na celu wyłonienie trójki przedstawicieli środowiska studenckiego, wyrażającej głos młodego pokolenia. Jurorzy ocenią filmy w konkursie Czarny Koń, skierowanym do debiutantów i autorów filmów drugich, których dzieła prezentowane są w Polsce premierowo.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać krótki esej na temat „W obronie mainstreamu”.

Teksty (do 6 tys. znaków) wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy nadsyłać na adres mailowy office@arsindependent.pl do 15 lipca 2014 roku. Nagrodą w konkursie jest członkostwo w Jury Studenckim oraz akredytacja na wszystkie wydarzenia festiwalowe 4 edycji Ars Independent Festival (23-28 wrzesień 2014r., Katowice). Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości uczestników nie później niż 15 sierpnia 2014.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Cover photo na FB
9. Festiwal Filmów i Form Jednominutowych „The One Minutes”

Z dniem 16 czerwca Nadbałtyckie Centrum Kultury - organizator festiwalu – ogłosiło nabór prac na 9. edycję Festiwalu Filmów i...

Zamknij