Tuesday, Mar. 5, 2024

Już za 2 tygodnie startuje ARS INDEPENDENT FESTIVAL

Autor:

|

10 września 2019

|

Już za 2 tygodnie startuje ARS INDEPENDENT FESTIVAL

Ars Independent Festival 2019 to 6 festiwalowych dni i ponad 40 multimedialnych wydarzeń zebranych pod hasłem #Unsubscribe. W programie zobaczymy 138 filmów, animacji, wideoklipów, krótko- i długometrażowych. W tym aż 28 polskich premier – w sumie 2180 minut oglądania! Ponadto 38 gry wideo i 10 wydarzeń na styku różnych mediów. Z kalendarium imprezy zapoznać można się na stronie festiwalu (arsindependent.pl).
W sprzedaży dostępna jest też ostatnia pula karnetów na festiwal (w cenie 100 PLN), a od dziś można kupić bilety na wybrane wydarzenia (13 PLN).
W tym roku festiwal zagości w 5 miejscach. Centrum festiwalowe znajdziecie w Katowice Miasto Ogrodów, seanse filmowe – w kinach studyjnych Światowid i Rialto, wieczorne teledyski i aftery w klubokawiarni Drzwi Zwane Koniem, a zamknięcie imprezy – w Pałacu Młodzieży.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
IMG_9092
Trwa nabór filmów do 5. edycji Splat!FilmFest

Trwa nabór zgłoszeń do 5. edycji Splat!FilmFest - międzynarodowego festiwalu horroru, fantastyki, kina gatunkowego i bezkompromisowego kina artystycznego. W 2019...

Zamknij