Wednesday, Oct. 4, 2023

Kinoamatorskie.pl patronuje Superorbitalnemu Festiwalowi Filmów Amatorskich

Autor:

|

22 marca 2013

|

Kinoamatorskie.pl patronuje Superorbitalnemu Festiwalowi Filmów Amatorskich

Miło nam poinformować, że do inicjatyw działających pod naszym patronatem dołączyła właśnie VII edycja Superorbitalnego Festiwalu Filmów Amatorskich SOFFA. Impreza odbywa się w Olsztynie i przyjmuje takie kategorie filmów, jak: fabuła, dokument, animacja (czas trwania: do 20 minut) oraz ‚to mnie kręci-film z komórki’ (czas trwania: do 2 minut). W tym roku nowością jest kategoria ‚olsztyński talent’, która ma na celu promocję lokalnych twórców.

Superorbitalny Festiwal Filmów Amatorskich SOFFA istnieje od 2007 roku i cieszy się coraz większą popularnością, W ubiegłym roku zgłoszono niemal 100 filmów z całej Polski. Wielki finał festiwalu, czyli pokazy zakwalifikowanych filmów i gala wręczenia nagród odbędzie się 7 czerwca w Planecie 11. Wiadomo też, że gościem specjalnym festiwalu i przewodniczącą jury będzie Katarzyna Rosłaniec, reżyserka głośnych filmów „Galerianki” i „Bejbi blues”.

Więcej informacji o festiwalu oraz regulamin i karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej www.planeta11.pl.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
gialloo
GIALLO – nowy film twórców Death Note

HollyWoodyProduction, studio znane z filmu Death Note przymierza się do wydania kolejnej produkcji. Tym razem będzie to "Giallo". Sami twórcy...

Zamknij