Monday, Jul. 15, 2024

Kinoamatorskie.pl trafiło do „Dziupli”!

Autor:

|

19 października 2010

|


 

W miniony weekend redaktorzy Kinoamatorskie.pl wyruszyli do Czech, aby na zaproszenie Stowarzyszenia Młodzieży Polskiej poprowadzić wieczór z polską komedią niezależną. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Młodzież w działaniu” pod patronatem Ministerstwa Kultury i Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”.

Pragniemy serdecznie podziękować organizatorom za zaproszenie i gościnę, jednocześnie mając nadzieję, iż udało nam się zainteresować czeską publiczność polskim kinem niezależnym. Pozdrawiamy serdecznie!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Days od War – trailer

  Stali czytelnicy już wiedzą, a nowi, których ciągle przybywa, pewnie nie mają jeszcze świadomości tego, iż nasz serwis daje...

Zamknij