Thursday, Jun. 13, 2024

kolorOFFon ogłasza nabór!

Autor:

|

28 czerwca 2013

|

kolorOFFon ogłasza nabór!

W dniach 4-5.10.2013 w Kinie Orzeł w Bydgoszczy odbędzie się KolorOFFon Film Festiwal 2.0. Zachęcamy wszystkich twórców kina niezależnego do zgłaszania filmów do ogólnopolskiego konkursu filmów krótkich LIFE IS SHORTs. Filmy można zgłaszać do 9 sierpnia (decyduje data wpływu). Szczególnie poszukiwane są filmy nieszablonowe, przekraczające filmowe granice zarówno treści jak i formy. Szczegóły dotyczące zgłaszania filmów (karta zgłoszenia, regulamin) można znaleźć na stronie festiwalu.

Filmy dowolnego gatunku, treści i formy trwające do 20 minut wraz z kartami zgłoszenia należy dostarczyć listownie
lub kurierem w terminie do 9 sierpnia 2013 r. (decyduje data wpływu a nie data stempla) na adres:

Stowarzyszenie KolorOFFon
ul. Bukowa 4/8
85-625 Bydgoszcz
z dopiskiem KolorOFFon Film Festiwal

Elektroniczną wersję karty zgłoszenia (format doc, bez podpisu), kadr z filmu (powszechny format pliku graficznego), zdjęcie reżysera (powszechny format pliku graficznego) należy dodatkowo przesłać na adres: koloroffonzalacznik@gmail.com do 9 sierpnia 2013.
Zgodnie z regulaminem Organizatorzy nie przyjmują do konkursu filmów tworzonych przez studentów i absolwentów szkół filmowych.
W ramach festiwalu odbędzie się także konkurs LOCAL SHORTS kierowany do młodych twórców z regionu kujawsko-
pomorskiego. Szczegóły na stronie festiwalu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ab1
Dubel #43 + TOP LISTA

Dzisiaj w ramach Dubla dwie wiadomości: pierwsza jest standardowa - zapraszamy Was na kolejny odcinek cyklu! Tym razem możemy przeczytać...

Zamknij