Tuesday, Apr. 16, 2024

Konkurs filmowy dla dzieci i młodzieży „Tak to widzę”

Autor:

|

20 kwietnia 2016

|

Konkurs filmowy dla dzieci i młodzieży „Tak to widzę”

Fundacja IKS zaprasza wszystkich młodych twórców i filmowców do wzięcia udziału w Konkursie Filmów Amatorskich przy Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB.

Do nadsyłania filmów zapraszamy dzieci i młodzież do 18 roku życia – pasjonatów kina oraz tych, którym nie straszne są twórcze wyzwania. W konkursie mogą wziąć udział twórcy indywidualni, jak i grupy.

Najlepsze filmy pokażemy w specjalnym paśmie podczas Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Krakowie (19-23 czerwca 2016). Na zwycięskie filmy czekają atrakcyjne nagrody!

Informacje o konkursie wraz z regulaminem znajdują się w załączniku. Pomocne instrukcje jak stworzyć film, znajdują się na stronie www.kinolub.pl w zakładce „Edukacja”.

Nakręć krótki film w dowolnej technice i prześlij go do nas!

Na zgłoszenia czekają do 2 czerwca 2016 r.

Wszelkie pytania związane z konkursem należy kierować na adres b.trojecka@kinolub.pl.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
konst
Festwal Maklaka – Konstancin Jeziorna 2016

Możecie już zgłaszać swoje produkcje na konkurs w ramach Festiwalu Filmowego Artystyczny Świat Maklaka. Konkurs Filmowy skierowany jest do aktywnych...

Zamknij