Sunday, Apr. 21, 2024

Konkurs na recenzję filmową

Autor:

|

2 czerwca 2012

|

 

OKFA to wyjątkowe wydarzenie o wieloletniej tradycji (najstarszy festiwal poświęcony filmowcom amatorom) – pierwsze edycje realizowano w wielu polskich miastach. W latach 90. konkurs zagościł w Koninie i do dziś w nim pozostał. Festiwal promuje i popularyzuje kino niezależne objawiające się różnorodnością gatunków i tematów.

Oprócz jednak samego festiwalu, organizowane są również inne inicjatywy okołofestiwalowe. Taką inicjatywą jest na przykład konkurs na recenzję filmową. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a uczestnictwo w nim polega na samodzielnym napisaniu i przesłaniu na adres organizatora pracy konkursowej – recenzji wybranego filmu prezentowanego podczas 57. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnych OKFA 2011. Uczestnik może wybrać jeden z następujących tytułów: „Szukając żubrów”, „Apostata”, „Takie życie”, „Zniknięcie”, „Chcę wstąpić do policji”, „Porozmawiaj z nim”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i do przeczytania regulaminu.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Twoja stara. Baśń – po premierze

  Ci, którzy korzystają z naszego facebook'a wiedzieli, że nasza redakcja zagościła we środę w Warszawie, gdzie odbył się premierowy...

Zamknij