Wednesday, Jul. 24, 2024

Kotka Puma Kocie Podwórko – zapowiedź serialu

Autor:

|

27 grudnia 2013

|

Kotka Puma Kocie Podwórko – zapowiedź serialu

Zaiste ciekawe rzeczy chodzą Wam po głowach jeśli mowa o realizowanych przez Was filmach. Przykładowo ostatnio otrzymaliśmy zapowiedź pierwszego sezonu serialu pt.” Kotka Puma Kocie Podwórko”. Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie materiał filmowy załączony do opisu. Zwykle w takiej sytuacji spodziewamy się zwiastuna, albo czegoś w tym rodzaju, jednak tym razem otrzymaliśmy… kota :). Zresztą zobaczcie sami i zapoznajcie się z fabułą.

Kotka Puma Kocie Podwórko to serial pełen akcji, który opowiada historię piątki przyjaciół, którzy z dnia na dzień muszą zmierzyć się z siłami zła, antychrystem, który narodził się by zawładnąć światem. Czas ucieka, a młodzież musi odnaleźć kocie podwórko, dolinę wodospadów gdzie odkryją prawdę o końcu świata i uratowaniu swojego życia i rodziny, a także całej ludzkości. Lecz wszystko zmienia się w piekło, kiedy okazuje się, że wszystko było zasadzką, a przed końcem nie ma już ucieczki.

PREMIERA SERIALU OD 1 MARCA 2014. ZAPRASZAMY.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(2) Komentarze

 1. peetamalark
  peetamalark
  28 grudnia 2013 at 02:26

  Zwiastun będzie za 2 tygodnie, na razie chcemy spowodować napięcie podczas tej nie wiadomej :p

 2. kinofan
  29 grudnia 2013 at 00:33

  co to za shit? xD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
santas_slay_dvd_box
Złapane w sieci #120 – „SANTA’S SLAY” (2005)

Dawid Gryza ma rację: film, który wybrał na dzisiejszą niedzielę będzie naprawdę świetną odskocznią od lukrowanych pozycji serwowanych przez telewizję....

Zamknij