Friday, Feb. 23, 2024

Kurs online Niezależnego Filmowca!

Autor:

|

10 maja 2012

|

 

Wielu z nas zastanawia się, jak zrobić ciekawą produkcję, gdy brakuje nam zarówno pieniędzy, jak i ludzi. Okazuje się, że przy odrobienie sprytu, dużej dozie samozaparcia i osiągnięcia szczytów organizacji można to zrobić! W dzisiejszych czasach, gdy filmować można już nawet telefonem komórkowym, początkujący filmowcy mają tak ułatwione życie, że aż wstyd byłoby nie spróbować!

 

Aby jednak ułatwić Wam start, proponujemy:

 

 

Czym jest nasz kurs?

 

Kurs on-line jest swoistym ciągiem lekcji, który ma pokazać początkującym filmowcom, że ambitny, krótki metraż znajduje się w ich zasięgu. Wobec tego, jeśli jesteś początkującym filmowcem i nie wiesz jak się zabrać do tworzenia Twojego filmu, koniecznie zostań z nami i prześledź wszystkie etapy tworzenia Twojej produkcji od początku do końca!

 

Kurs, który z nami przejdziesz, pozwoli Ci na opanowanie podstaw tworzenia filmu przy jak najmniejszym wkładzie finansowym. Dzięki niemu pozyskasz szereg pomysłów, które się sprawdziły, a które pozwolą Ci na zaoszczędzenie sporej ilości czasu i pieniędzy. A nade wszystko ten poradnik pokaże Ci, jak świetną zabawą jest bycie filmowcem i tworzenie filmu! Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tutaj, a spis wszystkich lekcji znajduje się pod tym adresem. Zapraszamy serdecznie!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Portrety Nieba – premiera 25 maja!

  W zamierzchłych czasach dane nam było poinformować Was, że w Gliwicach powstaje pełnometrażowa produkcja niezależna. Wtedy też poznać mogliśmy...

Zamknij