Wednesday, Jul. 24, 2024

Lekcja o miłości

Autor:

|

2 listopada 2013

|

Lekcja o miłości

O miłości powiedziano już w kinematografii bardzo wiele, ale jak widać wciąż jest to temat niewyeksploatowany. No bo jak inaczej wyjaśnić kolejne filmy, które dotykają tej materii? Dzisiaj proponujemy Wam pochylić się nad propozycją ekipy Adriana Dubaniewicza, który chciałby nakręcić film pod tytułem „Lekcja miłości”. Ma to być pozytywna komedia romantyczna o dwójce studentów, którzy są swoimi przeciwieństwami. Docelowo zgodnie z powiedzeniem, że przeciwieństwa się przyciągają – ta dwójka ma mieć się ku sobie.

Jak to zwykle bywa, twórcy spotykają się z barierą finansową, która utrudnia im realizację swojego filmu. W związku z tym postanowili przeprowadzić zbiórkę publiczną za sprawą portalu PolakPotrafi.pl, gdzie założyli sobie osiągnięcie kwoty 3 000 zł. Budżet ma służyć na pokrycie kosztów wynajęcia pomieszczeń, zakupów rekwizytów, bądź akcesoriów na plan, a także częściowo ma zostać przeznaczony na koszty wyżywienia i napojów na planie. Jeżeli macie chęć i jesteście w stanie wspomóc ekipę, to zachęcamy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
AKT poster FINAL 2 smaller
Halloween w filmowym wydaniu, czyli „cukierek, albo telefon”

Puk...Puk... Cukierek, albo telefon! Zastanawiacie się, o co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... dzieło Tomira...

Zamknij