Wednesday, Oct. 4, 2023

MŁODOŚĆ | Premiera komedii Filmotworu Niezależnego

Autor:

|

17 marca 2016

|

MŁODOŚĆ | Premiera komedii Filmotworu Niezależnego

Już w tę sobotę w szczecińskim klubie Delta o godzinie 18:00 rozpocznie się premiera najnowszego filmu Filmotworu Niezależnego pt. „Młodość”. Po projekcji odbędzie się spotkanie z twórcami, które poprowadzi znany szczeciński animator kultury, Krzysztof Spór. Oprócz tego przeprowadzone zostanie głosowanie publiczności na Najlepszego Filmostwora (najlepszego aktora pierwszo i drugoplanowego), losowanie nagród (wydania DVD z filmem ‚Młodość’ i dodatkami), oraz projekcja wpadek z planu.

Debiutancka komedia FiN’u opowiada o niezwykłych przygodach Waszego głównego bohatera, Grzegorza Węgorza i jego przyjaciół – Jana Maślaka i Andrzeja Gniota – z czasów licealnych.


Jest to już osiemnasty projekt szczecińskiej wytwórni filmów niezależnych – Filmotworu Niezależnego – którego projekcja uświetni 3ci rok jego działalności. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj. A już wkrótce w naszym serwisie recenzja tego dzieła!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Screen1
Pokaz WRiTV @ Warszawska – 15.03.16

Z racji zbliżającego się wielkimi krokami finału budowy nowego wydziału, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego  zaprezentuje osiągnięcia filmowe...

Zamknij