Sunday, Oct. 1, 2023

Niesamowite: film krótkometrażowy

Dodany przez:

|

3 stycznia 2014Rok: 2013
Reżyseria: Kuba Ptaszyński
Scenariusz: Kuba Ptaszyński
Zdjęcia: Kuba Ptaszyński
Montaż: Kuba Ptaszyński, Michał Rasiewicz


Występuje Michał Rasiewicz.

 

‚Niesamowite’ to owoc pracy z narzędziami filmowymi z najwyższej półki konsumenckiej, w związku z czym zalecamy Wam oglądać ten film w słuchawkach, bądź na dobrych głośnikach, oraz w najwyższej dostępnej rozdzielczości 1080p.

recenzja

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

filmotworniezalezny

Filmotwór Niezależny to szczecińska wytwórnia filmów amatorskich, założona przez Kubę Ptaszyńskiego i Michała Rasiewicza. Jej pierwszymi filmami były 'Spontanicznie Pełnometrażowo' (2013), 'Śmierć' (2013) i 'Punkt Podparcia' (2013). Do tej pory Filmotwór wyprodukował 15 projektów (7 pełnometrażowych i 8 krótkometrażowych). Następnym projektem FiN'u będzie długo wyczekiwana komedia pt. 'Młodość', do której już trwają zdjęcia.

(5) Komentarze

 1. Pan Antenka
  5 stycznia 2014 at 01:34

  Obejrzałem. Mam jednak nadzieję że to wycięta scena z filmu który aktualnie kręcicie :P Były może dwa krótkie momenty polegające na powtórzeniach tekstu w których chciało się słuchać tego bełkotu. Nie rozumiem po co bohater miał przez większość monologu wewnętrznego rozdziawione usta :) Czyżby miał katar? Chłopaki to było na serio czy ironicznie bo tego nie wyczułem? Jeśli ironicznie, to naprawdę szczerze się uśmiałem. Niestety jeśli chcieliście wrzucić na ruszt egzystencjalne rozważania i poderwać studentki filozofii to się nie udało. Życzę powodzenia i czekam na następny film. Film.

  • filmotworniezalezny
   filmotworniezalezny
   5 stycznia 2014 at 13:14

   Po takim komentarzu, Panie Antenko, widzę, że mamy do czynienia z twardym, logicznie myślącym mężczyzną. Już robimy poprawkę i od tej pory robimy tylko jedyne prawdziwe kino - filmy dokumentalno-fabularne o bokserach. A teraz na poważnie - dziękujemy za mamy nadzieję, obiektywną i niczym nie przesłonioną opinię, a jeżeli chce pan, Panie Antenko, obejrzeć FILMY, zalecamy skierować się do naszego kanału na YouTube'ie, bądź obserwować fanpage na Facebooku, gdzie pojawiają się informacje odnośnie nadchodzącego FILMU. Dziękuję.

 2. Stavo
  Stavo
  8 stycznia 2014 at 12:14

  Film to przede wszystkim obraz, akcja, dzianie się. Tutaj dzieje się mało, a mówi stanowczo za dużo. Może gdybyście nakręcili jakieś retrospekcje głównego bohatera, flashbacki ze spotkań z tą kobietą, byłoby ciekawiej.

  • filmotworniezalezny
   filmotworniezalezny
   8 stycznia 2014 at 21:05

   Kręcąc ten film uważaliśmy za słuszne tworzenie czegoś odstępującego od normy, a normą byłoby w tym przypadku użycie flashbacków. W 'Niesamowite' postanowiliśmy postawić na coś nowego. Dziękujemy za obiektywny komentarz.

 3. Adan
  5 lutego 2014 at 04:01

  Obejrzałem dwa razy, coś mignęło o kobiecie a poza tym filozoficzna mielizna. Ani początku, ani zakończenia. Filmowi brakuje tego czym się charakteryzować - akcją, konfliktem i ma opowiadać obrazem. Tutaj monolog zastępuje wszystko. Na serio, co te słowa zyskują z obrazem?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*