Sunday, Sep. 24, 2023

Nadchodzi „Hymn mało lotnych gęsi’

Autor:

|

25 września 2017

|

Nadchodzi „Hymn mało lotnych gęsi’

Wraz z Filmotworem Niezależnym serdecznie zapraszamy na premierę najnowszego filmu opartego na motywach opowiadania ‚Wiosna’ Brunona Schultza – ‚Hymn mało lotnych gęsi’! Pierwsza główna rola kobieca w FiN’ie!

Fabuła produkcji oplata się wokół nieśmiałej licealistki Józefiny (Weronika Jocz), którą zaczepia ekscentryczny Rudolf (Piotr Mijowski) w sprawie noclegu. Twierdzi, że przyjaźnili się w przedszkolu.

Występują: Weronika Jocz, Piotr Mijowski, Michał Rasiewicz, Łukasz Kłosowski, Anna, Amelia i Tomasz Adamczukowie, Wojciech Woźniak, Constantin Blum, Marek Jarosz, (ze specjalnym udziałem Michała Mazura)
Scenariusz (na motywach ‚Wiosny’ Brunona Schultza) – Kuba Ptaszyński, Weronika Jocz
Zdjęcia i reżyseria – Kuba Ptaszyński
Muzyka – Seweryn Ptaszyński

Premiera odbędzie się 14 października w Klubie Delta w Szczecinie. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj.

Po projekcji odbędzie się spotkanie z twórcami filmu, głosowanie na najlepszego aktora, losowanie nagród dla publiczności, projekcja wpadek z planu, oraz występ muzyczny Piotra Mijowskiego z zespołem.

Miło nam poinformować, że jesteśmy patronem medialnym tego filmu!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fp_on_FB
Filmowe Południe zaprasza na weekend

Już w sobotę 23 września startuje VII Konkurs Filmów Amatorskich i Niezależnych "Filmowe Południe" 2017. To wyjątkowy festiwal, w ramach...

Zamknij