Wednesday, May. 22, 2024

Nadchodzi (Nie)Sprawna!

Autor:

|

8 kwietnia 2020

|

Nadchodzi (Nie)Sprawna!

Znany naszym Czytelnikom Adam Nowak – m.in. twórca filmu ANGEL.A – pracuje właśnie nad nową produkcją pt. „(Nie)Sprawna”.  Film będzie opowiadał historię zmęczonego rutyną urzędnika państwowego, który zostaje wysłany by wyjaśnić dlaczego nowoczesny android imieniem Eva przestał pojawiać się w miejscu pracy. Spotkanie z nią będzie okazją dla obojga by przemyśleć swoje życie i dokonywane w nim wybory.

Jak podaje Adam Nowak, całość fabuły będzie opierać się o futurystyczny świat, w którym „humanizm przegrał z chęcią zysku, a ludzie są pozbawiani pracy przez inteligentne roboty zwane androidami.”

Film będzie kierowany na festiwale i nie jest jeszcze znana data jego premiery.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
action-adult-aperture-blur-320617
Warsztaty filmowe online – 20% rabatu dla Czytelników Kinoamatorskie.pl

Nasza macierzysta firma, która w normalnych warunkach realizuje warsztaty filmowe na terenie całej Polski na czas epidemii wkroczyła do Internetu....

Zamknij