Wednesday, Oct. 4, 2023

Niebyt – trailer

Autor:

|

17 lutego 2016

|

Niebyt – trailer

Jeżeli ktoś z Was się zastanawiał, czy w polskim kinie niezależnym coś się dzieje, to uwierzcie, że dzieje się i to dużo. Dowodem na to jest choćby „Niebyt” – metafizyczna opowieść utrzymana w konwencji dramatu psychologicznego opowiadająca historię człowieka, który pośmiertnie utkwił między dwoma światami.

Po heroicznym czynie Lucjan znajduje się na ulicach opustoszałego miasta. Zagubiony mężczyzna poznaje na nowo otaczającą go przestrzeń oraz mierzy się ze swoimi lękami.
Gdy każda próba kontaktu z bliską mu osobą spełza na niczym, Lucjan odbywa podróż w najmroczniejsze znane mu miejsce – swój umysł.
Bohater poznaje destrukcyjną moc intencji oraz konsekwencje własnych czynów. Tytułowy „Niebyt” ma na celu ukazanie świata pełnego barier, samotności i zatracenia, gdzie kłamstwo jest główną walutą świata.

 

Data premiery tego filmu nie jest jeszcze znana, ale wierzymy, że nastąpi ona prędzej, niż później ;). Tymczasem trzymamy mocno kciuki za realizację!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ff
14 Festiwal Filmowy w Kochanowskim 18-19.03.2016

Ciemna, gwiaździsta noc. Na horyzoncie widać tylko piasek, nagie, rdzawoczerwone skały i kaktusy. Wszechobecną ciszę przecina wycie kojotów. Nagle w...

Zamknij