Monday, Dec. 5, 2022

Nowy dział: Zza miedzy

Autor:

|

15 listopada 2014

|

Nowy dział: Zza miedzy

Obserwując nasz serwis zauważyłem, że dużą popularnością cieszy się coś, co ja nazywam „publicystyką filmowca”. Chodzi mi o artykuły, które dotyczą filmowania, filmowców, sprzętu, wszystkiego co z tym związane. Niestety z bólem serca dostrzegłem też, że dział publicystyczny jest u nas dosyć zaniedbany.  Poza działami „Złapane w sieci” i „O montażu przy kawie”, to praktycznie nie ma o czym czytać (nie wspominam o newsach, bo to nie publicystyka).

Dlatego też postanowiłem uruchomić swój autorski dział, w którym od czasu do czasu będę pisał o tematach, które są poruszane w amerykańskim świecie filmowym. Będą tu czasem wskazówki okołofilmowe, innym razem jakieś konkretne porady, a czasem informacje o jakimś nowym ciekawym sprzęcie. Z uwagi na to, że będzie to obserwacja zagranicznej sceny, to dział będzie się nazywał „Zza miedzy” i znajdziecie go w Artykułach.

Na sam wstęp postanowiłem zainteresować Was amerykańskimi poradami odnośnie tego, jak zostać użytecznym filmowcem. Przeczytajcie o czym mowa i koniecznie dajcie mi znać w komentarzach, czy według Was pomysł z rozwinięciem publicystyki w naszym serwisie jest dobry!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
filmmaker_2
Zza miedzy #1 – Jak zostać użytecznym filmowcem?

Wielu z nas tworzy swoje filmiki po to by nabyć doświadczenie, osiągnąć pewne umiejętności, które w przyszłości pozwolą nam zająć...

Zamknij