Wednesday, Jul. 24, 2024

O montażu przy kawie #1 – zostać dobrym montażystą

Autor:

|

13 października 2014

|

O montażu przy kawie #1 – zostać dobrym montażystą

Podczas przemierzania filmowej wędrówki poznajemy tworzenie filmu praktycznie na każdym etapie produkcji. Często zdarza się też, że jesteśmy równocześnie reżyserami, scenarzystami, operatorami kamery, a potem montażystami i marketingowcami. Dzisiaj chcielibyśmy się skupić właśnie na montażu i jest ku temu świetna okazja, ponieważ swój debiut w naszym serwisie zaliczy Paweł Makowski – trener, montażysta filmowy i telewizyjny, autor bloga o montażu filmowym www.makowskipawel.pl .

Jego pierwszy artykuł z poradami, które powiedzą Wam, jak zostać dobrym montażystą, znajdziecie pod tym adresem. Artykuły z cyklu „O montażu przy kawie” będą pojawiały się raz na dwa miesiące.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
pawelmakowski1
O montażu przy kawie #1 – zostać dobrym montażystą

Autorem artykułu jest Paweł Makowski – trener, montażysta filmowy i telewizyjny, autor bloga o montażu filmowym www.makowskipawel.pl Nie da się...

Zamknij